Zakup nowego domu w Szczecinie lub jego okolicy

Nabycie przyszłych czterech kątów do zamieszkania w komfortowych warunkach jest możliwe na kilka sposobów. Możecie się Państwo zdecydować na odkupienie postawionego już budynku lub mieszkania czy zakup pustej działki w celu realizacji swoich wizji z marzeń lub na zarezerwowanie jednego z nowych domów, które jako deweloper stawiamy w Szczecinie. Dokładnie dobieramy lokalizację realizowanych przez nas inwestycji, by zapewnić mieszkańcom to, co najbardziej potrzebne – zarówno bliskość terenów zielonych, pozwalających na przyjemny odpoczynek, jak i bogatej infrastruktury usługowej.

 

Deweloperskie domy w Szczecinie lub okolicy

Nowy dom stanowi dobry wybór dla tych osób, które chcą zamieszkać w spokojniejszej okolicy i mając rodzinę z dziećmi poszukują komfortu powierzchni. W każdym ze stawianych przez nas ekskluzywnych budynków zapewniamy funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Jako deweloper dzielimy je zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie aranżacji wewnętrznej, by zapewnić optymalną przestrzeń do życia, odpowiadającą na potrzeby każdej osoby. Wykorzystujemy m.in. model kuchni z tzw. wyspą, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularnym rozwiązaniem, pozwalającym na zaoszczędzenie przestrzeni w nowoczesnych budynkach.

W ramach projektowania i stawiania budynków skupiamy się nie tylko na zapewnianiu wyjątkowej, nowoczesnej aranżacji, ale również na wykorzystywaniu funkcjonalnych rozwiązań technologicznych. Z tego powodu nasze deweloperskie inwestycje wyróżnia pełnia bezpieczeństwa zagwarantowana przez bramę segmentową, wjazdową do garażu otwieraną na pilot, czy antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

 

Różnego rodzaju zabudowy

Stawiamy nie tylko nowe pojedyncze domy, ale zajmujemy się tworzeniem osiedli w zabudowie bliźniaczej (postawione domy stykają się ze sobą jedną ze ścian zewnętrznych), co pozwala na maksymalne wykorzystanie niewielkiej działki w sposób zapewniający możliwość stworzenia dużego ogrodu obok budynku. Inwestycje w tej zabudowie wyposażone są w garaże oraz miejsca postojowe.

Proponowane przez nas deweloperskie nowe domy w Szczecinie czekają właśnie na Państwa rodziny, chcąc zapewnić komfortowe warunki życia.