Zakup nowego domu w Szczecinie lub jego okolicy

Nabycie przyszłych czterech kątów do zamieszkania w komfortowych warunkach jest możliwe na kilka sposobów. Możecie się Państwo zdecydować na odkupienie postawionego już budynku lub mieszkania czy zakup pustej działki w celu realizacji swoich wizji z marzeń lub na zarezerwowanie jednego z nowych domów, które jako deweloper stawiamy w Szczecinie. Dokładnie dobieramy lokalizację realizowanych przez nas inwestycji, by zapewnić mieszkańcom to, co najbardziej potrzebne – zarówno bliskość terenów zielonych, pozwalających na przyjemny odpoczynek, jak i bogatej infrastruktury usługowej.

 

Deweloperskie domy w Szczecinie lub okolicy

Nowy dom stanowi dobry wybór dla tych osób, które chcą zamieszkać w spokojniejszej okolicy i mając rodzinę z dziećmi poszukują komfortu powierzchni. W każdym ze stawianych przez nas ekskluzywnych budynków zapewniamy funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Jako deweloper dzielimy je zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie aranżacji wewnętrznej, by zapewnić optymalną przestrzeń do życia, odpowiadającą na potrzeby każdej osoby. Wykorzystujemy m.in. model kuchni z tzw. wyspą, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularnym rozwiązaniem, pozwalającym na zaoszczędzenie przestrzeni w nowoczesnych budynkach.

W ramach projektowania i stawiania budynków skupiamy się nie tylko na zapewnianiu wyjątkowej, nowoczesnej aranżacji, ale również na wykorzystywaniu funkcjonalnych rozwiązań technologicznych. Z tego powodu nasze deweloperskie inwestycje wyróżnia pełnia bezpieczeństwa zagwarantowana przez bramę segmentową, wjazdową do garażu otwieraną na pilot, czy antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą na Naszej stronie www.empiriumdeweloper.pl, a także z ofertami zamieszczonymi na portalach nieruchomości (rynekpierwotny.pl,. otodom.pl, bezposrednio.net.pl, adresowo.pl)

 

Różnego rodzaju zabudowy

Stawiamy nie tylko nowe pojedyncze domy, ale zajmujemy się tworzeniem osiedli w zabudowie bliźniaczej (postawione domy stykają się ze sobą jedną ze ścian zewnętrznych), co pozwala na maksymalne wykorzystanie niewielkiej działki w sposób zapewniający możliwość stworzenia dużego ogrodu obok budynku. Inwestycje w tej zabudowie wyposażone są w garaże oraz miejsca postojowe.

Proponowane przez nas deweloperskie nowe domy w Szczecinie czekają właśnie na Państwa rodziny, chcąc zapewnić komfortowe warunki życia.