Nowe mieszkania deweloperskie w Szczecinie

Wymagania co do przyszłego miejsca życia i codziennego funkcjonowania każdy z nas ma bez wątpienia wysokie. Zwracamy uwagę na powierzchnię, ilość pokoi, lokalizację, cenę, atrakcje na osiedlu i bliskość do ważnych dla nas miejsc (praca, szkoła, sklepy, siłownie, tereny zielone, punkty użyteczności publicznej). O tych wszystkich kwestiach pamiętamy, stawiając nowe mieszkania deweloperskie w Szczecinie. Wybieramy dogodną lokalizację z bliskością terenów zielonych oraz komunikacji miejskiej, zapewniającej szybki dojazd do centrum miasta, dbamy o solidność wykonania wszystkich elementów oraz tworzymy nowoczesny design, by budynek z przyjemnością się oglądało – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Mieszkania od dewelopera w Szczecinie

Nowe mieszkania w Szczecinie, które stawiamy jako deweloper, tworzone są przy wykorzystaniu bloczków wapienno – piaskowych oraz betonowych, a przy pracach wykończeniowych stosujemy tynki gipsowe maszynowe. Używamy również żelbetonu do stawiania stropów, schodów czy konstruowania dachu. Zapewniamy właściwą izolację przeciwwilgociową, przeciwwodną oraz akustyczną każdego budynku. Wszystkie proponowane przez nas inwestycje deweloperskie wyposażone są we właściwą instalację centralnego ogrzewania, mają doprowadzoną wodę do kuchni oraz łazienki, a także kanalizację sanitarną. Instalacja elektryczna zapewnia wszystkie niezbędne elementy (także nowoczesne) – dostęp do telewizji satelitarnej i nadziemnej, możliwość podłączenia inteligentnej automatyki domowej, gwiazdko internetowe, oświetlenie pomieszczeń, ogrzewanie podłogowe czy światłowód.

Mieszkania zróżnicowane są w zależności od powierzchni wyrażonej w metrach kwadratowych. Wśród innych inwestycji budowlanych wyróżniają je również duże przeszklone okna, które zapewniają odpowiedni poziom nasłonecznienia, co uprzyjemnia przebywanie w pomieszczeniach. Nabywając dopasowane do Państwa potrzeb nowe mieszkania od naszej deweloperskiej firmy, otrzymują Państwo pewność posiadania idealnych warunków funkcjonowania.

Przemyślane koncepcje mieszkaniowe

Zrealizowane przez nas inwestycje nowych budynków rodzinnych w Szczecinie stanowią wyraźny dowód tego, że wyróżnia nas wyjątkowe spojrzenie na aranżację oraz podążanie za współczesnymi trendami w zakresie zarówno budownictwa, jak i projektowania wnętrz. Jako deweloper nieustannie zwracamy uwagę także na dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań zapewniających pełnie bezpieczeństwa budynku oraz wszelkie funkcjonalności niezbędne do codziennego życia. Zapewniamy przyszłym użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen w nocy poprzez stawianie odpowiednich zabezpieczeń (zamknięty teren inwestycji – ogrodzenie, dostęp do posesji przez wideodomofon, brama wjazdowa sterowana pilotem oraz instalacja przygotowana pod monitoring).

Budujemy jedynie takie mieszkania, z których każdy z przyjemnością stworzy przytulne gniazdko rodzinne. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie nowe lokale mamy obecnie na sprzedaż, skontaktowania się z deweloperem i cieszenia się już wkrótce nowymi czterema kątami w pięknym mieście zlokalizowanym na północy Polski.