Pogorzelica – domy nad morzem na sprzedaż

 

DOMY NAD MORZEM NA SPRZEDAŻ

  • Powierzchnia: 55m2
  • 3 pokoje
  • 2 łazienki
  • 2 kondygnacje
  • 1 miejsce postojowe

Oferujemy całoroczne nowe domy na sprzedaż nad morzem o powierzchni 55m2, które przygotowaliśmy w dwóch standardach: Standard Deweloperski za rewelacyjnie niską cenę 249.999 złotych, Standard „Pod Klucz” za cenę 299.999 złotych. W standardzie deweloperskim znajdują się między innymi okna z drewna egzotycznego, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe i rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie – czyni to nasze domki nad morzem na sprzedaż komfortowymi i dopasowanymi do potrzeb najbardziej wymagających inwestorów. Zapraszamy do pięknej Pogorzelicy!

 

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Osiedle Nad Stawem to zakończony drugi etap inwestycji obejmujący budowę 8 nowych domów na sprzedaż w Pogorzelicy w zabudowie bliźniaczej – 16 mieszkań, na działce o powierzchni niemal 5000 m2. Standard wykończenia terenu to wybrukowane kostką ulice i podjazdy dla samochodu do każdego domu. Cały teren został ogrodzony zieloną siatką a wjazd odbywa się przez dwie bramy. Do każdej połowy domu przynależy ogród. Wszystko po to, aby nasi Klienci od samego początku mogli zrelaksować się w najbliższym otoczeniu przyrody, na ekologicznym obszarze Natura 2000. Nasze nieruchomości nad morzem reprezentują wysoki standard, a doskonała lokalizacja pozwoli wielu Klientom znaleźć idealne dla siebie miejsce do życia. Zakup apartamentu nad morzem stanowi doskonałą lokatę kapitału, gwarantującą atrakcyjną coroczną stopę zwrotu. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową. Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem. Nasze doświadczenie oraz wykwalifikowany personel zapewnia naszym klientom stałe zyski oraz obsługę na najwyższym poziomie.

 

Po Pogorzelicy bardzo przyjemnie porusza się rowerem. W okolicy jest wiele malowniczych tras. Jedną z największych atrakcji jest jednak kursująca tu Nadmorska Kolej Wąskotorowa, niedawno odremontowana i oddana do użytku turystów w całkiem nowej odsłonie. Bogate zaplecze gastronomiczne świadczy o atrakcyjności i świetnym przygotowaniu Pogorzelicy na turystów. Restauracje, kawiarnie, pizzerie, smażalnie, bary, ogródki piwne i tradycyjne budki z jedzeniem nakarmią nawet najbardziej wymagających.

Urlopowicze, którym nie wystarczają kąpiele w morzu mają możliwość skorzystania z licznych kompleksów basenowych i aquaparków. Dla miłośników jeździectwa proponujemy wizytę w stadninie koni znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie pobliskiego lasu.

Miłych wrażeń związanych z kontaktem z naturą dostarczyć mogą także Jezioro Liwia Łuża i obejmujący jego teren, rezerwat przyrody oraz jezioro Konarzewo, bardzo atrakcyjne dla wędkarzy. Można tam wypożyczyć łódź i zrelaksować się wśród wszechobecnej przyrody. Zielone obrzeża tych akwenów są siedliskiem wielu rzadkich i interesujących gatunków ptaków, które można podglądać popijając kawę na przydomowym ogrodzie. To właśnie tutaj w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Konarzewo powstał drugi etap Osiedla Nad Stawem.