Szczecin – Retail Park Szosa Polska

WYNAJEM POWIERZCHNI HANDLOWO-USŁUGOWEJ RETAIL PARK SZOSA POLSKA

Empirium Deweloper jest jedynym właścicielem gruntu numer 38/70 o powierzchni 3835 m2 leżącego w Szczecinie przy skrzyżowaniu ulic Szosa Polska z ulicą Dojazdową w północnej dzielnicy Bukowo.

 

Uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę Parku Handlowego o powierzchni użytkowej niemal 1200 m2. Oddanie planujemy na pierwszy kwartał 2021 roku.

 

Prezentujemy „Szosa Park”, w którym oferujemy lokale handlowo- usługowe do wynajęcia. Na obecnym etapie możemy wydzielić lokale o dowolnej powierzchni od 30 do 500 m2. Budynek będzie oddawany w standardzie deweloperskim z instalacjami: elektryczną, wodnokanalizacyjną a także powietrznymi pompami ciepła. Co wpłynie na niskie koszty zużycia mediów.

Na przedmiotowym terenie powstanie budynek w zabudowie parterowej, z parkingiem na 46 pojazdów samochodowych co umożliwi klientom możliwość swobodnego parkowania. Pomyśleliśmy również o przestronnych parkingach dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.

 

W najbliższej okolicy w budowę mieszkań inwestują dwie spółki. W 2019 roku szczecińska spółka TBS Sp. z o.o. w sąsiedztwie oddała do użytkowania inwestycję składającą się z 9 budynków co daje 274 lokale mieszkalne. Na terenie osiedla powstanie również przedszkole. W dalszym okresie planowane jest poszerzenie inwestycji o kolejne budynki. Mianowicie docelowo TBS wybuduje 27 budynków co da łącznie ponad 1000 mieszkań.

 

W marcu 2020 roku spółka Tomaszewicz Development odda do użytku 100 mieszkań w inwestycji Lawendowe Wzgórze. Na rok 2022 Deweloper planuje kolejne Osiedle w odległości 300 metrów od „Szosa Park”. Powstanie w nim aż 400 mieszkań.

 

Powyższe inwestycje niewątpliwie wpłyną na atrakcyjność lokali handlowo – usługowych na przedmiotowej działce. W okolicy mieszkań buduje się bardzo dużo. W przeciągu najbliższych dwóch lat zostanie oddane do użytkowania ponad 1500 nowych mieszkań co sprawi, że w zasięgu oddziaływania Parku będzie około 10.000 osób.

 

Rejon położenia działki jest bardzo atrakcyjny ze względu na lokalizację: główna droga do Polic. Działka zlokalizowana jest przy węźle drogowym zapewniającym sprawną komunikację pomiędzy centrum Szczecina i Polic. Ilość potencjalnych klientów zamieszkujących na stałe ta okolicę oraz przemieszczających się pomiędzy Szczecinem a Policami gwarantuje dużą ilość odwiedzających nasz Park Handlowy. Znajdują się tereny pod budownictwo wielorodzinne.

 

Planowany obiekt z całą pewnością przyciągnie do siebie bardzo wielu odwiedzających co jest gwarancją sukcesu przedsięwzięcia.

 

Pliki do pobrania w formacie PDF:

 

Lokalizacja

 

Ulica Szosa Polska stanowi najkrótszy dojazd do Zakładów Chemicznych „Police” S.A. wchodzących w skład Grupy Azoty. Zakłady chemiczne są najbardziej znaczącym kompleksem  przemysłowym zajmującym ścisłe miejsce w czołówce zarówno polskiego jak i międzynarodowego rynku chemicznego.

Planowany obiekt z całą pewnością przyciągnie do siebie bardzo wielu odwiedzających co jest gwarancją sukcesu przedsięwzięcia.

Zapraszam do współpracy.

 

Powyższe ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 66 ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U. 1964 r. nr 16, poz. 93 z poźn. zmianami). Inwestor zastrzega sobie prawo do wniesienia zmian w przedstawionym materiale.