Villa Faro – Średnia 22. Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin – Bukowo.

Nowoczesny kameralny budynek z garażem i miejscami postojowymi.

Na trzech kondygnacjach naziemnych mają Państwo możliwość wyboru jednego z pięciu zróżnicowanych rozkładowo lokali o powierzchni od 54 do 74 m kw. z ogrodem na parterze lub balkonami na piętrach. Budynek o nowoczesnej architekturze i kolorystyce, z dachem dwuspadowym oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń światłem zewnętrznym.

Inwestycję cechuje dbałość o zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych użytkowania lokali na miarę dzisiejszych oczekiwań przez przyszłych ich właścicieli. Standard lokali obejmuje wykonanie: ogrzewania podłogowego w każdym z pomieszczeń, rozprowadzenie instalacji do montażu osprzętu inteligentnej automatyki SMART oraz instalacji światłowodowej zapewniającej szybki dostęp do Internetu. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów nasze lokale będą tanie w późniejszej eksploatacji. Wejście do każdego z lokali odbywa się z klatki schodowej o podwyższonym standardzie. W budynku wydzielono pomieszczenie na składowanie odpadów segregowanych. Przyszli użytkownicy Villi Faro będą mieli możliwość swobody w parkowaniu pojazdów na terenie zaprojektowanych miejsc postojowych przy budynku od strony ulicy lub w garażu, za dodatkową opłatą.

Atutem inwestycji jest jej położenie. Malownicza dzielnica Bukowo i sąsiedztwo Wzgórz Warszewskich, w północnej części Szczecina oraz kameralna zabudowa domów jednorodzinnych z dala od zgiełku dużych zatłoczonych osiedli mieszkaniowych. Bogate zaplecze usługowe zapewnią takie sieci jak Tesco, Netto czy Biedronka. W pobliżu znajdują się również: apteka, kościół, punkt przedszkolny, oraz wyśmienita kawiarnia “Coś słodkiego”.

Okolicę cechuje cisza i sielska atmosfera, sprzyjająca spacerom i tak bardzo potrzebnemu wypoczynkowi. Kolejnym ważnym atutem jest bliskość budowanej obwodnicy północnej, która znacznie usprawni wszystkim okolicznym mieszkańcom wyjazd z miasta.

Ofertę szczególnie kierujemy do osób przedsiębiorczych, które zainteresowane są zakupem lokali pod wynajem m. in.: dla pracowników i menadżerów firm, rodzin i osób, które na co dzień wynajmują mieszkania, a także firm poszukujących stałej siedziby. Nasza inwestycja sprzedawana jest z 23% stawką VAT. Istnieje więc możliwość odliczenia całej kwoty. Termin oddania do użytkowania to trzeci kwartał 2020 roku.

 

 

CO WYRÓŻNIA INWESTYCJĘ ?

1.    Oferta limitowana, tylko 3 lokale w atrakcyjnej cenie 

2.    Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

3.    Duże przeszklenia okien.

4.    Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach. 

5.    Instalacja do montażu osprzętu inteligentnej automatyki lokalu.

6.    Wysokość pomieszczeń 270 cm.

7.    Korzystny harmonogram finansowania: 20% wpłacasz teraz, a pozostałe 80% przed odbiorem lokalu.

8.    Do odbioru jeszcze w tym roku!  

 

 

DOSTĘPNOŚĆ

 

Symbol Powierzchnia (m kw.) Zabudowa  Rzuty Dostępność
1 74,17 lokal

Lokal Nr 1

Sprzedane
2 64,61 lokal

Lokal Nr 2

Sprzedane
3 58,12 lokal

Lokal Nr 3

Sprzedane
4 65,40 lokal

Lokal Nr 4

Sprzedane
5 54,16 lokal

Lokal Nr 5

Sprzedane

 

 

 

WIZUALIZACJA

 

 

 

 

 

 

 

Powyższe ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 66 ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U. 1964 r. nr 16, poz. 93 z poźn. zmianami). Inwestor zastrzega sobie prawo do wniesienia zmian w przedstawionym materiale.